ZpětÚvod O společnosti

O společnosti

V.I.P. SERVIS PRO KAŽDÉHO

Rádi bychom změnili váš názor na realitní agentury. Jsme tu od roku 2007, kdy společnost založila Eva Rychlovská, pro vás, abychom vás na základě našich znalostí a zkušeností ze správních, developerských a realitních společností provedli krok za krokem všemi úskalími obchodu s nemovitostmi. Jde nám o to samé, o co vám: o serióznost, rychlost, právní i finanční jistotu, příjemný průběh všech jednání, spokojenost všech zúčastněných.

Již v prvním roce využilo našich služeb přes 200 klientů a jejich spokojenost k nám mnohé z nich či jejich přátele a známé vodí opakovaně. Naši odbornou a personální úroveň práce dokládá nejen certifikát o absolvování akreditovaného studia organizovaného Asociací realitních kanceláří České republiky, ale také fakt, že jsou nám svěřeny k výlučnému prodeji zajímavé developerské projekty. Stále usilujeme o zlepšení a rozšíření našich služeb, zavedli jsme jedinečnou realitní asistenční službu, nabízíme výlučně našim klientům bonusové služby zdarma. Přejeme si, aby sev naší péči každý cítil jako V.I.P.

A nejen reality jsou realitou našeho života. Pro naše přátele, příznivce, obchodní partnery, klienty jsme vytvořili Agatha Club a pořádáme společenské večery s kulturně-kulinářskými požitky. Pravidelně informujeme o dění kolem nás a o ověřených službách spřátelených firem originálním newsletterem Eviny noviny. I do budoucna máme mnoho smělých plánů ke zkvalitnění realitního obchodu, k jejichž naplnění nám může pomoci důvěra a podpora vás, našich klientů.

Partneři

Partneři 

EvaReality Plus s.r.o. ič:03243214


Rychlé hledání

Rychlý kontakt

EvaReality s.r.o.

Petrohradská 447/9
101 00 Praha 10 - Vršovice

Tel.: + 420 776 707 677
Mobil: +420 776 559 911

E-mail: info@evareality.eu
Odběr newsletteru Eviny Noviny

Partneři